مجموعه کویر شما را به خرید بهترین محصولات غذایی خراسان دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار خرید زرشک پفکی کیلویی

آنچه در این مقاله می خوانید...

دلایل تفاوت قیمت انواع زرشکمرکز فروش زرشک پفکی کیلویی

زرشک از جمله خشکباری است که طرفداران زیادی دارد. زرشک دارای خواص و فواید زیادی است و از آن برای تزئینات و درمان بیماری ها استفاده می شود. زرشک به صورت های مختلف فرآوری می شود. این محصول به صورت های مختلف بسته بندی و به فروش می رسد. زرشک پفکی کیلویی در بسته بندی پنج و کیلویی در بازار عرضه می شود. البته زرشک در بسته بندی های کوچکتر نیز به فروش می رسد.    

بازار خرید زرشک پفکی کیلویی

دلایل تفاوت قیمت انواع زرشک

دلایل تفاوت قیمت انواع زرشک قیمت انواع زرشک به خاطر نوع آن متفاوت است. زرشک قرمز و زرشک سیاه دارای خواص یکسانی هستند اما زرشک سیاه به دلیل اینکه به صورت خودرو در کوهستان روییده می شود قیمت بالاتری نسبت به زرشک قرمز دارد. زرشک قرمز در بازار نیز در سه مدل به نام های زرشک پفکی، زرشک اناری و زرشک کوهی فروخته می شود که این سه مدل نیز از لحاظ قیمت باهم متفاوت اند.

زرشک پفکی به دلیل اینکه کشاورزان در زمان برداشت محصول را با شاخه چیده و در درون اتاق های تاریک آویزان می کنند تا فرایند خشک شدن که زمان بر است طی گردد و زرشک ها به همان حالتی که هستند خشک شده و به همین علت از قیمت بالاتری برخوردار است. این زرشک مشتریانی زیادی دارد و جزء محصولات صادراتی کشور محسوب می شود و فروش خوبی در بازار های خارجی دارد.

زرشک دانه اناری بعد از چیده شدن شاخه زرشک، به وسیله دستگاه دانه زرشک جدا شده در زیر نور آفتاب یا به وسیله دستگاه های خشک کن، خشک می گردد و به صورت کیلویی یا بسته بندی به فروش می رسد و قیمت مناسب تری نسبت به پفکی دارد. 

مرکز فروش زرشک پفکی کیلویی

مرکز فروش زرشک پفکی کیلویی مراکز عمده فروش و خرید زرشک پفکی با توجه به اینکه این محصول در منطقه خراسان کشت می گردد در بازار های همین منطقه انجام می گیرد. البته تولیدکنندگان زرشک این محصولات را به مناطق دیگر کشور نیز ارسال می کنند. زرشک ایران به دلیل مرغوبیت بالایی که دارد در کشور های دیگر نیز مشتریان خاص خود را داشته و از فروش خوبی برخوردار است و توانسته ارز آوری خوبی برای کشور داشته باشد که موجب افزایش و توسعه کشت و کار و به کارگیری نیروی کار بیشتری شده است.

البته فروشندگان علاوه بر ارائه این محصول به بازار های سنتی، با ایجاد فروشگاه های اینترنتی و سایت ها زمینه خرید غیر حضوری را برای مشتریان فراهم نموده است و این امکان را ایجاد نموده است که مشتریان خرید زرشک را مستقیماً از تولید کننده تهیه نمایند.   

طیبه شاهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کویر شما را به خرید بهترین محصولات غذایی خراسان دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید