مجموعه کویر شما را به خرید بهترین محصولات غذایی خراسان دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار پخش زعفران صادراتی قائنات

آنچه در این مقاله می خوانید...

چه زعفرانی برای صادرات مناسب است؟مرجع خرید زعفران صادراتی قائنات

در حال حاضر بازار پخش زعفران صادراتی قائنات در سراسر کشور از رونق بسیار خوبی برخوردار می باشد چرا که علاوه بر کیفیت بی نظیر از بسته بندی شکیل و متنوع در کنار قیمت بسیار مناسب بهره مند است.

امروزه خرید زعفران صادراتی توسط تجار داخلی و خارجی برای عرضه در بازار های هدف خود رو به گسترش است تا با پخش آن از سود و منفعت بسیار زیادی برخوردار شوند.

بازار پخش زعفران صادراتی قائنات

چه زعفرانی برای صادرات مناسب است؟

چه زعفرانی برای صادرات مناسب است؟

در حال حاضر با توجه به نیاز بازار های مختلف در کشور های دیگر، زعفران را در ارقام و برند های گوناگون در جهت صادرات آن بسته بندی و عرضه می دارند که دارای کیفیت متفاوت می باشند.

شایان ذکر است که زعفران سرگل قائنات از نمونه های صادراتی محسوب می شود‌ که اغلب به درجه های سوپر نگین، نگین ممتاز و درجه یک تقسیم می شوند که نوع سوپر آن از شهرت بیشتری برخوردار است.

اغلب تولید کنندگان زعفران برای بهره مندی از سود و منفعت بیشتر این محصول را به صورت سه رشته ای و بدون هیچ گونه سفیدی از ریشه جدا کرده و در شرایط کاملا بهداشتی و با دستگاه های خشک کن زعفران با نهایت دقت خشک و سپس به دو صورت فله ای و بسته بندی هایی مطابق با سفارش مشتریان خاص آن عرضه می دارند.

البته باید خاطر نشان کرد که کیفیت زعفران حرف اول را در انتخاب برای صادرات می زند که از روی معیار هایی بسیار حائز اهمیت آن را تشخیص می دهند که شامل درصد رنگ ‌دهی، شکل ظاهر آن که با قد بلند ریشه ها و سر قلم پهن و رنگ ‌قرمز بسیار تند مشخص می شود و در نهایت اصل بودن زعفران که بسیار مورد توجه قرار می گیرد.

مرجع خرید زعفران صادراتی قائنات

مرجع خرید زعفران صادراتی قائنات

در حال حاضر مرجع خرید زعفران صادراتی علاوه بر تولید کنندگان اصلی آن ، مراکز فروش و نمایندگی های معتبر می باشند که آن را در برترین کیفیت و قیمت بسیار مناسب و منصفانه ای را ارائه می دهند این مراجع اغلب برای جلب اعتماد و رضایت مشتریان داخلی و خارجی با ارائه مشاوره های رایگان و تخصصی کمک شایانی به آنان می کنند تا محصولی اصلی و با کیفیت ممتاز و در بسته بندی هایی مطابق با نیاز خود خریداری نمایند.

البته زعفران صادراتی قائنات به دلیل اینکه منطقه قائن یکی از تولید کنندگان برتر زعفران در ارقام مختلف می باشد اصل و ارگانیک‌ است که مورد توجه و استقبال مصرف کننده داخلی و خارجی گردیده است. 

امروزه صادرات این محصول به کشور های اروپایی و آسیایی رو به گسترش است که باعث ارز آوری به مملکت و رشد و رونق اقتصادی کشور می گردد.

طیبه شاهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کویر شما را به خرید بهترین محصولات غذایی خراسان دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید