مجموعه کویر شما را به خرید بهترین محصولات غذایی خراسان دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید زرشک پفکی بسته بندی 250 گرمی

آنچه در این مقاله می خوانید...

بهترین بسته بندی انواع زرشک صادراتیفروش مستقیم زرشک پفکی 250 گرمی

شرایط آب و هوایی شمال شرق کشور بخصوص خراسان جنوبی زمینه را برای کشت زرشک فراهم کرده است. این محصول را بر اساس نوع فرآوری به دو صورت زرشک پفکی و دانه اناری در بازار فروش می توان مشاهده کرد. زرشک پفکی با رنگ قرمز روشن و ظاهری گوشتی به عنوان بهترین نمونه زرشک شناخته شده است. این محصول در بسته بندی های مختلف برای عرضه به بازار فروش ارائه می شود. برای خرید زرشک پفکی 250 گرمی می توان به مراکز معتبر فروش زرشک پفکی مراجعه کرد.

خرید زرشک پفکی بسته بندی 250 گرمی

بهترین بسته بندی انواع زرشک صادراتی

بهترین بسته بندی انواع زرشک صادراتی جالب است بدانید تقریبا ۹۷ درصد زرشک تولید شده در ایران از استان خراسان جنوبی تامین می شود. این محصول پس از برداشت  به دو صورت فرآوری می شود.

زرشک پفکی غالبا به صورت شاخه ای در تالارهای تاریک و در مدت زمان طولانی خشک و فرآوری می شود. اما زرشک دانه اناری پس از جدا سازی از شاخه در آفتاب پهن و خشک می شود.

ایران یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان زرشک در جهان محسوب می شود. طبیعی است که زرشک ایرانی در شمار محصولات صادراتی قرار گیرد.

قطعا نوع بسته بندی این محصول در مبحث صادرات می تواند امری مهم باشد. بسته بندی مناسب می تواند علاوه بر حفظ کیفیت زرشک، سبب جذب مشتریان بیشتری در بازارهای خارجی شود.

بسته بندی زرشک به صورت کارتنی باید به گونه ای باشد که زرشک در تماس با کارتن قرار نگیرد. همچنین از کارتن هایی استفاده شود که جریان هوا و رطوبت به خوبی در آن صورت گیرد.

 در بسته بندی زرشک صادراتی باید به این نکته توجه شود که اگر جریان هوا به راحتی در آن صورت نگیرد، همچنین اگر زرشک رطوبت خود را از دست دهد، یا اگر فشار زیاد به زرشک وارد شود، کیفیت این محصول به حداقل رسیده و بازار فروش خارجی خود را از دست می دهد.

همچنین درصورتی که بسته بندی زرشک پفکی به طریق مناسب صورت نگیرد، ممکن است سبب کپک زدن زرشک و رشد آفت ها در زرشک شود.

فروش مستقیم زرشک پفکی 250 گرمی

فروش مستقیم زرشک پفکی 250 گرمی همانطور که می دانید نحوه فروش زرشک تاثیر به سزایی در قیمت خرید و فروش این محصول دارد. فروش مستقیم زرشک پفکی ۲۵۰ گرمی نیز بالطبع در پایین نگه داشتن و کنترل قیمت این محصول تاثیر بسزایی دارد.

قطعا این امر سبب حذف واسطه و جلوگیری از نوسان قیمت زرشک در بازارهای فروش خواهد شد.

فروش مستقیم برنج از طریق مراکز مختلفی صورت می گیرد که خریداران عمده می توانند با مراجعه حضوری یا از طریق سفارش محصول به فروشگاه های آنلاین انواع زرشک را با قیمت مناسب خریداری کنند.

طیبه شاهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کویر شما را به خرید بهترین محصولات غذایی خراسان دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید