مجموعه کویر شما را به خرید بهترین محصولات غذایی خراسان دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه مستقیم زعفران سرگل کیلویی

آنچه در این مقاله می خوانید...

بهترین شرایط نگهداری زعفرانمرکز پخش زعفران تازه کیلویی

برای خرید زعفران کیلویی به صورت مستقیم می توانید به سایت های فروش ما که عرضه کننده این محصول به مشتریان به صورت اینترنتی می باشد مراجعه نمایید و زعفران سرگل کیلویی و مرغوب را سفارش دهید. فروشندگان ما به بهترین شکل ممکن و با بسته بندی های مناسب این محصول را به شما در زمان و مکان معین و معلومی تحویل خواهند داد.

عرضه مستقیم زعفران سرگل کیلویی

بهترین شرایط نگهداری زعفران

بهترین شرایط نگهداری زعفران زعفران یکی از محصولات با ارزش و گران قیمت می باشد که به عنوان طلای سرخ لقب گرفته است. کیفیت زعفران ایران بی نظیر و بی مانند می باشد. باید در مورد نحوه نگهداری زعفران نکاتی را مورد توجه قرار دهیم چون نگهداری نامناسب بر کاهش کیفیت زعفران تاثیر می گذارد.

در زیر به شرایط نگهداری زعفران اشاره خواهیم کرد.

زعفران را باید در جای خشک و خنک نگه داری نمود و از قرار دادن آن در جای مرطوب پرهیز کرد چون نگهداری آن در جای مرطوب باعث پایین آمدن کیفیت آن می شود.

بهتر است زعفران خشک را به صورت آسیاب شده نگه داری کنیم.

نگهداری زعفران باید درون قوطی های شیشه ای و فلزی صورت گیرد و از نگه داری کردن آن درون ظروف پلاستیکی خودداری شود. خشک کردن در ظروف فلزی و شیشه ای باعث ماندگاری زیاد آن می شود.

باید در ظرفی که زعفران داخل آن نگه داری می شود کاملا بسته باشد تا از نفوذ هوا و رطوبت به داخل آن جلوگیری شود.

باید دم کشیدن زعفران طولانی نباشد تا اسانس معطر زعفران از بین نرود.

سعی کنید زعفران را در قوطی های کوچک بسته بندی کنید و هر بار یک قوطی کوچک را برای مصرف باز کنید.

برداشت به موقع زعفران و خشک سازی آن یکی از عوامل مهم تعیین کننده کیفیت آن محسوب می شود. عواملی چون طولانی شدن دوره خشک سازی، یا زیاد ماندن گل زعفران باعث تغییر رنگ آن می شود.

زعفران باید بعد از خشک سازی در بسته بندی های مناسب قرار گیرد تا از ورود حشرات و هر مواد خارجی دیگر به درون آن جلوگیری شود و بتواند کیفیت زعفران را حفظ نماید.

به دو روش، استفاده از پرتوهای فرا بنفش و استفاده از گاز ازن از آلودگی های میکروبی و قارچی در زعفران که باعث افت کیفیت این محصول می شود می توان جلوگیری کرد.

مرکز پخش زعفران تازه کیلویی

مرکز پخش زعفران تازه کیلویی اگر قصد خرید زعفران تازه کیلویی را دارید می توانید به صورت حضوری و مستقیم به مرکز فروش ما که عرضه کننده زعفران تازه کیلویی می باشد مراجعه نموده و این محصول را خریداری فرمایید.

اگر به هر دلیلی امکان خرید حضوری و مستقیم برای خریدار مقدور نباشد می توانند این محصول را به صورت اینترنتی از ما خریداری فرمایند. بدین طریق که با یک کلیک کردن ساده وارد سایت های ما شوند و این محصول را سفارش دهند. سپس فروشندگان ما محصول سفارش داده شده را در زمان و مکان معین و معلومی به خریدار تحویل می دهند..

طیبه شاهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کویر شما را به خرید بهترین محصولات غذایی خراسان دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید