مجموعه کویر شما را به خرید بهترین محصولات غذایی خراسان دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده انواع زعفران صادراتی ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

بهترین زعفران ایران در کجا کشت می شود؟مرکز پخش زعفران سرگل قائنات

اگر قصد خرید زعفران ایران را برای امر صادرات دارید می توانید به سایت های فروش ما که عرضه کننده زعفران صادراتی و مرغوب است مراجعه فرمایید. فروشندگان ما در این سایت ها آماده ارائه خدمات به مشتریان و خریداران عزیز می باشند. با ورود به سایت های فروش ما و سفارش دادن این محصول به فروشندگان اینترنتی ما می توانید زعفران سفارش داده شده را در کوتاه ترین زمان ممکن تحویل بگیرید.فروشنده انواع زعفران صادراتی ایران

بهترین زعفران ایران در کجا کشت می شود؟

بهترین زعفران ایران در کجا کشت می شود؟ ایران از نظر کشت و تولید زعفران در جهان مقام نخست را به خود اختصاص داده است. زعفران را که به دلیل ارزشمند بودنش به طلای سرخ معروف است از ایران به سایر نقاط دنیا نیز صادر می گردد.

این محصول مختص شهر هایی مانند خراسان جنوبی، خراسان رضوی بوده و زعفران مرغوب را باید در بین این شهر ها جست و جو کرد. کشت زعفران شغل اکثر مردم این منطقه ها می باشد و این محصول نقش عمده ای در اقتصاد و زندگی مردم شمال شرق ایران دارد.

کشت و تولید زعفران در شهرهای خراسان رضوی از جمله زاوه، تربت حیدریه، تربت جام، تایباد، باخزر، گناباد، نیشابور، بجستان صورت می گیرد و شغل اکثر مردم این منطقه کشت زعفران می باشد. این استان مقام نخست کشت زعفران را به خود اختصاص داده است.

در استان خراسان جنوبی نیز شهر هایی از جمله قاینات، فردوس، بشرویه، بیرجند به صورت وسیع در کشت زعفران فعالیت دارند.

این استان بعد از خراسان رضوی دومین شهر ایران از نظر کشت زعفران محسوب می شود. اما زعفران خراسان جنوبی از نظر کیفیت مقام اول را دارد. زعفران صادراتی ایران به صورت وسیع از این دو منطقه استحصال می شود.

شهر های دیگری از جمله فارس، کرمان، لرستان و… نیز در چند سال اخیر به کشت این محصول ارزشمند پرداخته اند.

مرکز پخش زعفران سرگل قائنات

مرکز پخش زعفران سرگل قائنات زعفران قاینات را می توانید با کیفیت عالی از مراکز فروش ما به صورت حضوری و اینترنتی خریداری نمایید. 

با مراجعه مستقیم به مراکز فروش ما که عرضه کننده زعفران سرگل قائنات می باشد این محصول را به صورت حضوری و با قیمت مناسب از فروشندگان ما خریداری فرمایید.

همچنین جهت رفاه حال مشتریان و خریداران گرامی اقدام به ایجاد سایت هایی برای فروش زعفران سرگل قائنات نموده ایم که خریدار بتواند خیلی راحت در هر مکانی که باشد چه در محل کار و چه در منزل این محصول را به فروشندگان ما به صورت اینترنتی سفارش دهد. بعد از تحویل گرفتن سفارشات شما، فروشندگان ما زعفران قائنات را با بهترین بسته بندی و در بهترین شرایط انتقال به شما خریداران عزیز تحویل خواهند داد.

طیبه شاهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کویر شما را به خرید بهترین محصولات غذایی خراسان دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید