مجموعه کویر شما را به خرید بهترین محصولات غذایی خراسان دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده زعفران 5 گرمی ممتاز قائنات

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع زعفران 5 گرمی خاتم چوبیبازار پخش زعفران سرگل

از جمله سوغاتی های منطقه خراسان زعفران است. زعفران به عنوان یک محصول استراتژیک به کشور های مختلف دنیا صادر می شود. این محصول جزء گروه ادویه محسوب شده و به عنوان رنگ دهنده، تزئین کننده و بو و عطر به غذا اضافه می گردد. یکی از مناطق خراسان که عمده زعفران در این منطقه کشت می شود قائنات است. فروشندگان معمولاً زعفران 5 گرمی قائنات را به دلیل کیفیت بالا به مشتریان پیشنهاد می کنند.

فروشنده زعفران 5 گرمی ممتاز قائنات

انواع زعفران 5 گرمی خاتم چوبی

انواع زعفران 5 گرمی خاتم چوبی همان طور که مستحضرید بسته نقش بسزایی در فروش یک محصول دارد. زعفران نیز از این امر مستثنی نیست. زعفران که به عنوان طلای سرخ شناخته می شود یکی از محصولات کشاورزی است که سود بالایی از فروش این محصول به دست می آید. زعفران قیمت بالایی هم در کشور و هم در بازار های جهانی دارد. در کشور های پیشرفته کیفیت محصول و نوع بسته بندی آن تاثیر زیادی در جذب مشتری و فروش آن دارد و تولید کنندگان زعفران به خوبی از این موضوع اطلاع داشته و این محصول را در ظروفی زیبا و مجلل بسته بندی می کنند.

نمونه ای از این بسته بندی ها، بسته بندی زعفران 5 گرمی با طرح خاتم چوبی است. خاتم از جمله کارهای هنری و زیبایی است که توسط هنرمندانی ایرانی تولید می شود. به همین سبب بسته بندی با خاتم چوبی نماو جلوه ویژه تر به زعفران می دهد و ارزش این محصول ذی قیمت را دو چندان می کند. معمولاً زعفران سرگل با این نوع بسته بندی ها روانه بازار داخل و یا به کشور های دیگر صادر می گردد.

بازار پخش زعفران سرگل

بازار پخش زعفران سرگل تولید کنندگان زعفران بهترین زعفران را در بسته بندی های کوچک به بازار عرضه کرده و علاوه بر تامین بازار داخل این محصول با ارزش را به کشور های دیگر نیز صادر می کنند که توانسته با فروش بالایی که در بازار های خارجی دارد ارز قابل توجهی نصیب تولید کنندگان و کشور گردد. همین امر موجب شده تا زمینه اشتغال بیشتر برای کارجویان فراهم شود.

بیشتر فروشگاه ها معتبر فروشنده زعفران 5 گرمی هستند اما تولید کنندگان علاوه بر ارائه محصولات به بازار ها و نمایشگاه ها، با ایجاد و راه اندازی فروشگاه های اینترنتی علاوه بر معرفی و عرضه محصولات به صورت مجازی زمینه خرید غیر حضوری را برای مشتریان فراهم نموده ادند تا خریداران بتوانند محصول با کیفیت و استاندارد را مستقیماً از تولید کننده تهیه نمایند. 

همچنین با حضور کارشناسان و فروشندگان مجرب به صورت آنلاین تمامی سوالات خریداران پاسخ و آن ها در زمینه خرید محصول با کیفیت راهنمایی و مشاوره می دهند. 

طیبه شاهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کویر شما را به خرید بهترین محصولات غذایی خراسان دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید