مجموعه کویر شما را به خرید بهترین محصولات غذایی خراسان دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش عمده زعفران مرغوب نگینی

آنچه در این مقاله می خوانید...

بررسی فاکتورهای مهم در کیفیت زعفرانخرید زعفران مرغوب صادراتی بصورت عمده

برای خرید زعفران مرغوب نگینی به صورت عمده می توانید به سایت های فروش ما که عرضه کننده این محصول به مشتریان به صورت اینترنتی می باشد مراجعه نمایید و زعفران مرغوب عمده را سفارش دهید. فروشندگان ما به بهترین شکل ممکن و با بسته بندی های مناسب این محصول را به شما در زمان و مکان معین و معلومی تحویل خواهند داد.

فروش عمده زعفران مرغوب نگینی

بررسی فاکتورهای مهم در کیفیت زعفران

بررسی فاکتورهای مهم در کیفیت زعفران زعفران یکی از محصولات با ارزش و گران قیمت می باشد که به عنوان طلای سرخ لقب گرفته است. کیفیت زعفران ایران بی نظیر و بی مانند می باشد. اما عوامل متعددی وجود دارد که در کیفیت آن موثر می باشد.

در زیر به موارد تعیین کننده کیفیت زعفران اشاره خواهیم کرد.

برداشت به موقع زعفران و خشک سازی آن یکی از عوامل مهم تعیین کننده کیفیت آن محسوب می شود. عواملی چون طولانی شدن دوره خشک سازی، یا زیاد ماندن گل زعفران باعث تغییر رنگ این محصول و در نتیجه کیفیت پایین آن می گردد.

تنها قسمتی که از زعفران ارزشمند می باشد کلاله آن می باشد و دیگر قسمت های زعفران مانند گلپوش، پرچم و خامه دارای ارزش نیستند بنابراین وجود این قسمت ها در زعفران باعث می شود که کیفیت این ماده ارزشمند کاهش پیدا کند.

هنگام جدا کردن گل از پرچم اگر مواد خارجی از قبیل گیاه، تار مو، ماسه، خاک، برگ، گیاه و… از زعفران خارج نگردد باعث افت کیفیت زعفران می شود.

طولانی بودن دوره خشک سازی زعفران اثر بسیار زیادی بر کاهش کیفیت آن می گذارد بنابراین هرچه سریع تر و به دور از رطوبت خشک گردد کیفیت آن نیز بالا می رود.

زعفران باید بعد از خشک سازی در بسته بندی های مناسب قرار گیرد تا از ورود حشرات و هر مواد خارجی دیگر به درون آن جلوگیری شود و بتواند کیفیت زعفران را حفظ نماید.

به دو روش، استفاده از پرتوهای فرا بنفش و استفاده از گاز ازن از آلودگی های میکروبی و قارچی در زعفران که باعث افت کیفیت این محصول می شود می توان جلوگیری کرد.

خرید زعفران مرغوب صادراتی بصورت عمده

خرید زعفران مرغوب صادراتی بصورت عمده اگر قصد خرید زعفران صادراتی مرغوب را دارید می توانید به صورت حضوری و مستقیم به مرکز فروش ما که عرضه کننده زعفران مرغوب صادراتی می باشد مراجعه نموده و این محصول را خریداری فرمایید.

اگر به هر دلیلی امکان خرید حضوری و مستقیم برای خریدار مقدور نباشد می توانند این محصول را به صورت اینترنتی از ما خریداری فرمایند. بدین طریق که با یک کلیک کردن ساده وارد سایت های ما شوند و این محصول را سفارش دهند. سپس فروشندگان ما محصول سفارش داده شده را در زمان و مکان معین و معلومی به خریدار تحویل می دهند..

طیبه شاهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کویر شما را به خرید بهترین محصولات غذایی خراسان دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید