مجموعه کویر شما را به خرید بهترین محصولات غذایی خراسان دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت زعفران سرگل بسته 1 گرمی

آنچه در این مقاله می خوانید...

بسته بندی متنوع انواع زعفرانبازار فروش زعفران 1 گرمی قائنات

زعفران که جزو ادویه های گران قیمت تولید شده در کشور به شمار می رود، در بسته بندی های متنوع موجود است. در این بین زعفران 1 گرمی سرگل به صورت پاکتی ارائه شده که با وجود قیمت مناسب محصول که به دلیل کم بودن میزان زعفران می باشد، بسیار پرفروش است. این بسته بندی برای مصارف خانگی بسیار مناسب بوده که البته قیمت آن برای خریداران عمده مقرون به صرفه تر است.

قیمت زعفران سرگل بسته 1 گرمی

بسته بندی متنوع انواع زعفران

بسته بندی متنوع انواع زعفران با توجه به این که زعفران جزو آن دسته از محصولات صادراتی کشور به شمار می رود طبیعتا مبحث بسته بندی آن برای تاجران اهمیت زیادی دارد و باید بدانید انواع زعفران که شامل سرگل، ممتاز، زعفران نگین، دخترپیچ و .. می شود در وزن های مختلف بسته بندی شده که با وجود این امر، خریداران می توانند راحت تر آن چه را می‌ خواهند تهیه نمایند.

حال توجه داشته باشید یکی از مهمترین ویژگی‌ های بسته‌ بندی مناسب زعفران، محکم بودن  آن بوده که از خرد شدن زعفران جلوگیری می کند؛ همچنین این بسته بندی ها باید دارای وزن های متفاوت از نیم گرم تا یک کیلو باشد. علاوه بر آن، زیبایی و طرح های مناسبی که برای این بسته بندی ها در نظر گرفته می شود امری است که بسیار بر روی رضایت مشتریان تاثیر می گذارد.

حال اگر بخواهیم انواع بسته بندی زعفران را نام ببریم می توان یکی از پرفروش ترین آنها یعنی بسته های مقوایی و پاکت کاغذی را نام برد که این پاکت‌ ها معمولاً برای بسته بندی زعفران در حجم کم مورد استفاده قرار می‌ گیرد.
بسته بندی هایی با جعبه مخمل نیز بسیار زیبا بوده به طوری که جهت بسته بندی محصول صادراتی مناسب می باشد. همچنین انواع جعبه چوبی و بسته بندی های خاتم کاری شده که اصالت ایرانی دارد جذابیت زیادی خواهد داشت. ظروف شیشه ای در اشکال متنوع و زیبا نیز دیگر گزینه برای بسته بندی زعفران است.

بازار فروش زعفران 1 گرمی قائنات

بازار فروش زعفران 1 گرمی قائنات همانطور که می دانید زعفران قائنات یکی از باکیفیت‌ ترین و مرغوب‌ ترین زعفران های تولید شده در ایران می باشد که در سراسر جهان شهرت و آوازه داشته و طرفداران  متعددی دارد.
با این حال این زعفران در بسته بندی هایی با حجم مختلف قرار گرفته تا خریداران بتوانند متناسب با نیاز خود نوعی از آن را تهیه کنند. در بازار فروش زعفران 1 گرمی قائنات، این محصول با قیمت های متفاوتی به فروش رسیده به طوری که طبیعتا قیمت زعفران سرگل و زعفران نگین تفاوت هایی با هم خواهد داشت.

طیبه شاهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کویر شما را به خرید بهترین محصولات غذایی خراسان دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید