مجموعه کویر شما را به خرید بهترین محصولات غذایی خراسان دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز فروش زعفران ایروپونیک در اصفهان

آنچه در این مقاله می خوانید...

زعفران ایروپونیک چه ویژگی دارد؟بازار خرید زعفران پرورشی مرغوب

مرکز فروش زعفران ایروپونیک در اصفهان به صورت اینترنتی و یا حضوری به مشتریان خدمات ارائه می دهد.  مراجعه ی مردم برای خرید زعفران مرغوب ایروپونیک و یا فروش آن به شیوه ی اینترنتی نسبت به مراجعه ی حضوری بیشتر است علی الخصوص کسانی که در شهرهای دیگر زندگی می کنند و وقت ندارند  که به شهر و یا مرکز خرید بروند. خریداران هم نمایندگی ها و فروشگاه های زنجیره ای سطح شهرها می باشند.

مرکز فروش زعفران ایروپونیک در اصفهان

زعفران ایروپونیک چه ویژگی دارد؟

زعفران ایروپونیک چه ویژگی دارد؟ زعفران برای پرورش نیاز به رطوبت و خاک دارد. باید قبل از کاشت زمین را هموار کرد و پیاز زعفران را داخل خاک کاشت و بعد از آن چندین مرحله آبیاری نیاز دارد. زمان کاشت در اوایل بهار است و گلدهی این محصولات در زمان مهر و آبان ماه می باشد. اما برای کاشت زعفران ایروپونیک نیاز به آب و خاک نیست. این پیاز ها را داخل سبد می گذارند و به کمک اسپری به آن رطوبت می دهند و یا بر روی چوب های چند متری داخل سبدهای بزرگ آهنی قرار می دهند و با تنظیم نور و رطوبت باعث رویش این محصولات می شوند. 

زمان برداشت زعفران صبح اول وقت است تا خورشید به کلاله نتابد در این صورت کیفیت این محصولات کم می شود و یا ممکن است پرنده ها کلاله ها را از بین ببرند از این رو نمونه های گلخانه ای چون در محیط سر بسته است کیفیت بهتری دارد و میزان گلدهی این محصولات هم پنج بار و یا بیشتر می باشد. به خاطر ویژگی های زیادی که نمونه های گلخانه ای دارد بیشتر زعفران های تولیدی به صورت ایروپونیک می باشد. 

بازار خرید زعفران پرورشی مرغوب

بازار خرید زعفران پرورشی مرغوب بازار خرید زعفران پرورشی مرغوب در اصفهان و شهرهای صنعتی دیگر قرار دارد. این زعفران ها به صورت فله ای و یا بسته بندی شده به بازار عرضه می شوند. نمونه های بسته بندی شده نسبت به نمونه های فله ای قیمت بیشتری دارند. هر چه کیفیت این محصولات بهتر باشد قیمت ها هم مدام تغییر می کنند. کیفیت بالا و مرغوبیت نه تنها مشتریان داخلی را بلکه از دیگر کشورها هم مشتریان زیادی را جذب کرده است. 

صادرات به کمک شرکت های بازرگانی و تجار انجام می پذیرد این شرکت ها انواع محصولاتی را که در داخل ایران تولید می شوند را به دیگر کشورها صادر و برعکس محصولاتی را که در دیگر کشورها تولید می شوند را به داخل ایران وارد می کنند و در کنار محصولات دیگر می فروشند. هر ساله از صادرات زعفران ایروپونیک اصفهان ارز زیادی وارد کشور می شود. 

طیبه شاهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کویر شما را به خرید بهترین محصولات غذایی خراسان دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید