مجموعه کویر شما را به خرید بهترین محصولات غذایی خراسان دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز فروش زعفران سرگل 10 گرمی

آنچه در این مقاله می خوانید...

بسته بندی زعفران 10 گرمیبازار خرید زعفران ممتاز صادراتی

خوشبختانه در کشور ایران بزرگ ترین و معروف ترین مراکز در زمینه ی فروش زعفران 10 گرمی سر گل به طور گسترده و فراوان فعالیت می کنند. در این مراکز فروش زعفران سرگل اغلب به دو روش عمده و تکی انجام می شود که هر یک از این روش ها قیمت و مزایای مخصوص به خود را دارند. در کل می توان گفت که قیمت فروش عمده در این مراکز بسیار ارزان تر و مناسب تر از قیمت فروش تکی می باشد. 

مرکز فروش زعفران سرگل 10 گرمی

بسته بندی زعفران 10 گرمی

بسته بندی زعفران 10 گرمی زعفران از جمله باارزش ترین و بهترین گیاهان خوراکی و دارویی کشت شده در کشور ایران می باشد که سالانه میلیون ها تن توسط کشاورزان در مناطق مختلف ایران کشت و تولید می شود. از زعفران برای پخت و تهیه ی انواع غذاها، دسرها، نوشیدنی و غیره استفاده می شود. زعفران ها پس از کشت، برداشت و پاکسازی در وزن های مختلف بسته بندی می شود و در اختیار خریداران و مشتریان برای خرید قرار می گیرد. 
از کاربردی ترین و بهترین بسته بندی های زعفران می توان به بسته بندی 10 گرمی اشاره کرد. در بسته بندی های 10 گرمی وزن خالص زعفران بدون در نظر گرفتن مقدار بسته، 10 گرم می باشد که این نوع مقدار و روش باعث شده تا قیمت بهتری برای آن در نظر گرفته شود و همه ی افراد بتوانند این محصول را با این نوع بسته بندی خریداری نمایند. 
بسته بندی این محصول اغلب به دو روش صنعتی و سنتی انجام می شود که در روش سنتی از ترازو های مخصوص برای اندازه گیری مقدار زعفران استفاده می شود. 

بازار خرید زعفران ممتاز صادراتی

بازار خرید زعفران ممتاز صادراتی زعفران ممتاز صادراتی در بازار خرید اعم از بازارهای داخلی و خارجی از فروش فوق العاده ای برخوردار است که دلیل آن کیفیت عالی و طعم بی نظیر آن می باشد. زعفران ممتاز در انواع بازارهای خرید به دو روش مستقیم و غیر مستقیم توزیع و عرضه می شود که در روش مستقیم به علت نبود انواع واسطه ها، و عرضه ی مستقیم این کالا از تولید کننده به بازار های خرید و مشتریان آنها، تمام هزینه های اضافی حذف می شود و قیمت آن به طور قابل توجهی کاهش می یابد. 
بهای خرید زعفران به پارامترهای مختلفی اعم از: کیفیت و مرغوبیت، نوسانات بازار، برند و مارک، رنگ و عطر، خرید فله ای یا بسته بندی شده، نوع و روش بسته بندی، نوع درجه بندی و رتبه، میزان عرضه و تقاضا و غیره بستگی دارد. تمام این موارد ذکر شده تاثیر مهم و بسزایی در کاهش و یا افزایش نرخ این محصول دارند. 

طیبه شاهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کویر شما را به خرید بهترین محصولات غذایی خراسان دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید