مجموعه کویر شما را به خرید بهترین محصولات غذایی خراسان دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز فروش زعفران نگینی صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

زعفران نگینی را چطور بشناسیم؟عرضه مستقیم زعفران ممتاز کادویی

بزرگترین مراکز فروش زعفران نگینی صادراتی در شهر مشهد و تهران قرار دارند، این مرکز نیز با توجه به توان تولید زعفران در خراسان نصبت به تأسیس شرکت اقدام نمود و با توجه به اهداف از پیش تعیین شده خود بر مبنای کیفیت و مشتری مداری خیلی زود به یک مرکز فروش انواع زعفران تبدیل گردید و هم اینک نیز انواع زعفران با کیفیت به خصوص زعفران نگینی را بهترین کیفیت جهت صادرات عرضه می‌نماید.

مرکز فروش زعفران نگینی صادراتی

زعفران نگینی را چطور بشناسیم؟

زعفران نگینی را چطور بشناسیم؟ زعفران نگینی به علت شاخصه‌های که دارد ملقب به زیباترین مدل زعفران شده است، حال هر چقدر قلم‌های زعفران آن درشت تر و صاف تر باشد درجه کیفی آن به زعفران نگینی سوپر تغیر می‌نماید و از قیمت بالاتری هم برخوردار می‌گردد. 

در جهت شناخت بهتر زعفران نگینی بهتر است مشخصات ظاهری آن را بشناسیم تا توان تشخیص و شناخت زعفران نگینی مرغوب را داشته باشیم.

از مشخصات بارز و قابل تشخیص توسط عموم مردم می‌توان به جدا بودن کامل کلاله‌های زعفران، خوش رنگ بودن و یک دست قرمز بودن تمامی کلاله‌ها، درشت بودن کلاله‌ها و عدم فر خوردگی کلاله‌ها اشاره نمود.

در تولید زعفران نگینی و به هنگام پاک نمودن آن کلاله‌ها از قسمت قرمز رنگ جدا می‌گردد بدین ترتیب هم هر سه کلاه از هم جدا شده بدون آنکه قسمت نارنجی رنگ و قسمت سفیدی کلاه بر روی آن باشد، در نتیجه صرفاً در زعفران نگینی کلاله‌ها قرمز رنگ می‌باشند.

زعفران نگینی عموماً در سه درجه کیفی بسته بندی می‌گردند که در نوع درجه یک آن زعفران ها کاملاً بدون فر خوردگی، ضخیم و کاملاً از هم جدا می‌باشند، در نوع درجه دو نیز کلاه ها جدا و فاقد فر خوردگی هستند ولی امکان دارد میزان درشتی کلاله‌ها با هم یکسان نباشد، در نوع درجه سه نیز کلاله‌ها از هم جدا هستند ولی ممکن می‌باشد فر خوردگی داشته و یا از ضخامت یکسانی برخوردار نباشد. 

نوعی زعفران سوپر نگینی هم در بازار موجود می‌باشد که علاوه بر داشتن تامی ویژگی‌های زعفران نگینی درجه یک، از کلاله‌های درشت و ضخیمی برخوردار است.

عرضه مستقیم زعفران ممتاز کادویی

عرضه مستقیم زعفران ممتاز کادویی زعفران ممتاز کادویی بسیار مناسب می‌باشند برای زمان های که مهمان های خاص و ویژه ای داریم و می‌خواهیم به آنها هدیه ای درخور توجه اهدا نماییم.
در این فروشگاه عرضه مستقیم زعفران ممتاز کادویی به صورت ویژه صورت می‌پذیرد، زعفران های ممتاز عرضه شده در این فروشگاه از رنگ دهی بالایی برخوردارند و طبق استانداردهای روز فراوری و بسته بندی گردیده‌اند تا خریداران با خیالی آسوده بتوانند این محصول با ارزش و خاص را به مهمانان خود اهدا نمایند. 

طیبه شاهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کویر شما را به خرید بهترین محصولات غذایی خراسان دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید